اهداف

معماری نه تنها بازتاب دهنده ی زمان و فرهنگ ما است، بلکه به آن شکل نیز می دهد.به عنوان معمار و طراح، ما مکان هایی را طراحی می کنیم که بتواند تجربه ی ما را از زندگی و کار کردن در این مکان ها بهتر کند و نشاط افراد حاضر در چنین مکان هایی را افزایش دهد.

توانایی ها

معماری

قلب و روح آن چیزی که ما ارائه می دهیم.خدمات معماری ای که ما ارائه می دهیم شامل طراحی های مفهومی و نموداری، توسعه ی طرح ها و سازه ها، کمک به پیمانکارها، مذاکره و مشاوره جهت ساخت و عقد قرارداد می باشد.در واقع معماری شامل تمام کارهایی است که ما انجام می دهیم. تیم لاهیج نقش متشکل از تکنسین ها و هنرمندانی است که می توانند در طراحی، جهت دهی و خلق مکان ها و فضاهای خاص و نو به شما کمک کنند.

مدیریت پروژه

تیم ما در هر مرحله ای جدی و سخت گیر است.ترس اکثر مشتریان ناشی از عدم شفافیت، از دست دادن زمان و افزایش هزینه ها است.تیم مدیریت پروژه ی ما با تجربه ی کاری و حرفه ای خود می تواند به شما در انجام پروژه ها در زمان مقرر و مشخص، هزینه های ایده آل و به شکل ساده و موثر کمک کند.این پروسه شامل مدیریت کیفیت طراحی، مشاوره جهت هماهنگی، مدیریت هزینه ها، گزارش های ماهانه، برنامه ریزی طراحی و پیش بینی هزینه ها و روند کار است.ما نیز همچون شما به دنبال نتیجه هستیم.

طراحی داخلی

تیم موفق طراحی داخلی ما، یکی از بهترین ها در منطقه است که می تواند به نیازها و هدف های شما پاسخ های خلاقانه و مناسب بدهد.ما می دانیم چگونه به نیازهای شما گوش دهیم و شخصیت سازمان و تشکیلات شما را به شکل یک فضا ارائه دهیم.

مهندسی سازه

تیم ما، هر روز و طبق اصول منطقی سعی می کند محدودیت های طراحی خود را پشت سر بگذارد.تیم مجرب و حرفه ای مهندسی ما، به طور مداوم با تیم معماری در ارتباط است تا مطمئن شوند ملاحظات سازه ای،از روز اول، در هماهنگی کامل با طراحی باشد.این هماهنگی باعث به وجود آمدن ساختمان هایی می شود که به خوبی عمل می کنند.

درباره لاهیج نقش

گروه طراحی لاهیج نقش در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه طراحی معماری سنتی، کلاسیک و اجرای خانه های چوبی با رویکرد سنتی آغاز نمود. این شرکت با هدف ایجاد نوآوری در طراحی، توجه به جزئیات، نحوه ارایه، اجراهای خاص فضاهای معماری، در جهت ارتقای سطوح طراحی معماری تأسیس گردیده است.
خوشبختانه با حمایت جامعه مهندسی و پیمانکاران مجرب و با همراهی کادر فنی متخصص توانسته پروژه های متعددی را در استان گیلان بخصوص در شهرستان لاهیجان باموفقیت به انجام برساند انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه ها با استفاده از امکانات و دانش نیرو های متخصص همواره از اصلی ترین سرلوحه های شرکت به شمار می رود زمینه تخصصی فعالیت این شرکت ، طراحی و مشاوره و اجرا معماری ساختمان های مسکونی ،ویلایی خانه های چوبی ، اداری ، تجاری ، تفریحی ،ورزشی ، نمایشگاهی ، رستوران ، هتل و … می باشد.

۸

سال تخصص

۳۴۵

پروژه های انجام شده

ما چگونه کار می کنیم؟

همکاری یکی از نیروهای هدایت کننده در لاهیج نقش است زیرا ما اعتقاد داریم بهترین نتایج از همکاری موثر و متقابل با کارفرمایان و مشتریان حاصل می شود.با نگه داشتن مشتریان در کنار خود و همکاری با آن ها، ما به هر پروژه به عنوان چالشی خاص و نو نگاه می کنیم.تلاش های مستمر ما باعث شده است تا در زمینه های معماری، طراحی داخلی، مهندسی و شهرسازی متخصص شویم و بتوانیم در این زمینه های ایده های نوآورانه و جدید ارائه کنیم.

ما چه می سازیم؟

رزومه ی کاری ما شامل طراحی های مهم و بزرگی در گیلان و ایران است.از خانه های چوبی و بومی گیلان تا مراکز تفریحی و تجاری، ساختمان ها و برج های مسکونی، هتل های اقامتی و تالارها است.شرکت لاهیج نقش با ارائه ایده های نوآورانه و کارهای متنوع تبدیل به یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی معماری و طراحی داخلی شده است.

پشتیبانی

دیاگرام ها و خطوط اولیه طرح و کلیه مسائل مربوط به فاز صفر طراحی معماری توسط گروه لاهیج نقش انجام می گیرد.

طراحی با کیفیت

تلاش ما بر این است در روند طراحی معماری، نیازهای کارفرما با دانش و تخصص معماری در تناقض نباشد و دانش معماری در جهتی به کار گرفته شود که تامین رضایت کارفرما را ضمن بر قراری اصول طراحی معماری با کیفیت در پی داشته باشد.

 

طراحی دقیق

حرفه ای ترین طراحی و پیاده سازی دقیق پروژه ها در کنار اقتصادی ترین قیمت برای مشتریان

ما یک تیم هستیم.

 متخصص و متعهد به کار در مسیر رشد و شکوفایی،جوان، خلاق

مشتریان و همکاران

مشتریانی که به کیفیت و متفاوت بودن اهمیت می‌دهند، لاهیج نقش را انتخاب می‌کنند.